Članovi udruženja 2016.

Ajsela Hadžiahmetović, OŠ "Selakovac", Novi Pazar

Ana Miletić, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija

Biljana Marić, Hemijsko-prehrambena tehnološka škola, Beograd

Biljana Radović, Gimnazija "20. oktobar", Bačka Palanka

Bojana Satarić, Srednja škola za ekonomiju, pravo, administraciju i turizam, Beograd

Branislava Blajvaz, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Sremska Mitrovica

Darko Krsmanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Kraljevo

Dragan Žikić, Poljoprivredni fakultet, Novi Sad

Gordana Petrović, MTŠ "14. oktobar", Kraljevo

Isidora Gordić, Filozofski fakultet, Novi Sad

Iva Urdarević, Škola za oštećene sluhom-nagluve "Stefan Dečanski", Beograd

Ivan Zaletel, Medicinski fakultet, Beograd 

Ivana Volf, Nacionalna asocijacija praktičara/ki omladinskog rada - NAPOR, Novi Sad

Ivanka Bašić Palković, Hemijsko-tehnološka škola, Subotica

Jasna Ristić, Elektrotehnička škola "Nikola Tesla", Beograd

Jelena Stojanović, Politehnika - škola za nove tehnologije

Jovan Miletić, Politehnika - škola za nove tehnologije

Jugoslava Lulić, Tehnička škola  "9. maj", Bačka Palanka

Katarina Aleksić, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Katarina Ivanović, OŠ "Stevan Dukić", Beograd

Katarina Veljković, Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac

Kristina Periškić, OŠ "Avram Mrazović", Sombor

Marina Nikolić, Filozofski fakultet, Beograd

Marina Panić, Gimnazija Kraljevo

Marinela Šćepanović, Društvo defektologa Vojvodine, Novi Sad

Martin Grubić, Nova Pazova

Milica Grahovac, Centar za obrazovne politike, Beograd

Milica Petrić, SSŠ "Dr Radivoj Uvalić", Bačka Palanka

Milijana Petrović, Srednja škola "17. septembar", Lajkovac

Milja Zec, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Miloš Bajčetić, Medicinski fakultet, Beograd (predsednik UO)

Miloš Vučić, Mašinski fakultet, Beograd

Mirjana Ivančev, ELTISI, Novi Sad

Mirjana Lazor, ŠOSO "Milan Petrović" sa domom učenika, Novi Sad

Natalija Diković, OŠ "Petar Leković", Požega

Natalija Preradov, Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Nedeljko Ostojić, DOBA Fakultet za primenjene poslovne i društvene studije Maribor PJ Beograd

Nevena Ivković, ŠOSO "Milan Petrović" sa domom učenika, Novi Sad

Nikola Čvorović, Privredno društvo Mozzart DOO, Beograd

Petar Petrić, SSŠ "Dr Radivoj Uvalić", Bačka Palanka

Peter Tot, ŠOSO "Milan Petrović" sa domom učenika, Novi Sad

Rade Stojaković, Gimnazija "20. oktobar", Bačka Palanka

Radiša Jovanović, OŠ "Vuk Karadžić", Niš i OŠ "Prvi maj", Trupale

Silvija Nađ, Senćanska gimnazija, Senta

Slavica Gomilanović, OŠ "Đura Jakšić", Oreškovica

Slobodanka Đenić, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Suzana Stojadinović Pavlović, Ekonomsko trgovinska skola, Požarevac

Svetlana Čeganjac, OŠ "Nada Matic", Užice

Tatjana Štefanec, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Sremska Mitrovica

Tijana Augustinov, OŠ "Vuk Karadžić" i Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Verica Arula, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Vesna Poleksić, Poljoprivredni fakultet, Beograd

Violeta Davidović, OŠ "Aca Aleksić", Aleksandrovac

Vladan Al. Mladenović, Gimnazija Aleksinac

Vukica Stanojević-Momčilović, Tehnička škola "23. maj", Pančevo

Zoltan Pap, Hemijsko-tehnološka škola, Subotica

Zoran Milojević, Ekonomsko trgovinska škola, Bor

Zvonko Gašparović, ETŠ "Mihajlo Pupin", Novi Sad

Živana Komlenov Mudrinski, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad (zamenik predsednika UO)

+ još 2 anonimna Moodlera   


Članovi 2018. | Članovi 2017. | Članovi 2015. | Članovi 2014.

Poslednja izmena: Wednesday, 10. January 2018., 19:53