Članovi udruženja

Aleksandar Pavlović, Medicinski fakultet, Beograd

Anamaria Vojvodić, Studentski dom "Evropa", Novi Sad

Anđelka Petrović, Matematička gimnazija, Beograd

Biljana Atanacković, OŠ "Bata Bulić", Petrovac na Mlavi

Biljana Ivanović, SŠ "Nikola Tesla", Leposavić

Boban Marić, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Boban Tomić, Centar za komunikacijske i medijske studije, Beograd

Danijela Ljubojević, Fakultet za informacione tehnologije, Univerzitet Metropolitan, Beograd

Danijela Šćepanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Beograd (predsednik Skupštine)

Darko Krsmanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Kraljevo

Dragan Žikić, Poljoprivredni fakultet, Novi Sad

Helena Gergelj, Studentski dom "Evropa", Novi Sad

Isidora Jakšić, Sokobanja

Jasminka Radovanović, Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad

Jasna Adamov, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad

Jasna Ristić, Elektrotehnička škola "Nikola Tesla", Beograd

Jelena Stojanović, Politehnika - škola za nove tehnologije, Beograd

Jovan Miletić, Politehnika - škola za nove tehnologije, Beograd

Jožef Horvat, Studentski dom "Evropa", Novi Sad

Katarina Aleksić, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Laslo Sentmartoni, Studentski dom "Evropa", Novi Sad

Maria Horvat, Studentski dom "Evropa", Novi Sad

Marina Dorocki, Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad

Marina Panić, Gimnazija Kraljevo

Marko Šurlan, Medicinski fakultet, Beograd

Milena Damjanović, JU Medicinska škola, Doboj

Milijana Petrović, Srednja škola "17. septembar", Lajkovac

Miloš Bajčetić, Medicinski fakultet, Beograd (predsednik UO)

Mirjana Devetaković Radojević, Arhitektonski fakultet, Beograd

Nada Stojičević, Elektrotehnička škola "Nikola Tesla", Pančevo

Nedeljko Ostojić, DOBA Fakultet za primenjene poslovne i društvene studije Maribor PJ Beograd

Slavica Gomilanović, OŠ "Đura Jakšić", Oreškovica

Slobodan Trebovac, OŠ "Sveti Sava", Banja Luka

Snežana Marković, Šesta beogradska gimnazija, Beograd

Snežana Vla, Centar za osnovnu policijsku obuku, Sremska Kamenica

Sofija Viđikant, Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad

Stanko Radovanović, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Svetlana Čeganjac, OŠ "Nada Matic", Užice

Tamara Banjac, CEIR - Centar za edukaciju, istraživanje i razvoj, Novi Sad

Tamara Šura, Medicinski fakultet, Beograd

Tanja Kaurin, Fakultet za pravne i poslovne studije dr Lazar Vrkatić, Novi Sad

Tijana Augustinov, OŠ "Vuk Karadžić" i Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Vesna Bulatović, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Zoran Milojević, Ekonomsko trgovinska škola, Bor

Zorana Mitrović-Varga, Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad

Živana Komlenov Mudrinski, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad (zamenik predsednika UO)

Žužana Danji, Studentski dom "Evropa", Novi Sad


Članovi 2017. | Članovi 2016. | Članovi 2015. | Članovi 2014.

Poslednja izmena: Wednesday, 21. November 2018., 12:16