Članovi udruženja

Aleksandar Pavlović, Medicinski fakultet, Beograd

Ana Ilijevski, Medicinski fakultet, Beograd

Ana Miletić, Visoka škola eletrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Bojana Satarić, Srednja škola za ekonomiju, pravo, administraciju i turizam, Beograd

Danijela Đukić-Ćosić, Farmaceutski fakultet, Beograd

Danijela Folič, Medicinski fakultet, Beograd

Danijela Ljubojević, Fakultet za informacione tehnologije, Univerzitet Metropolitan, Beograd

Danijela Šćepanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Beograd (predsednik Skupštine)

Darko Krsmanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Kraljevo

Dejan Stevanović, Kruševac

Dragan Kreculj, OŠ "Jovan S. Popović", Beograd

Dragan Žikić, Poljoprivredni fakultet, Novi Sad

Duša Vuković, Matematička gimnazija, Beograd

Gordana Petrović, MTŠ "14. oktobar", Kraljevo

Isidora Gordić, Filozofski fakultet, Novi Sad

Iva Urdarević, Škola za oštećene sluhom-nagluve "Stefan Dečanski", Beograd

Ivan Zaletel, Medicinski fakultet, Beograd

Jasna Ristić, Elektrotehnička škola "Nikola Tesla", Beograd

Jelena Stojanović, Politehnika - škola za nove tehnologije, Beograd

Jovan Miletić, Politehnika - škola za nove tehnologije, Beograd

Jugoslava Lulić, Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Katarina Aleksić, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Beograd

Katarina Milutinović, Medicinski fakultet, Beograd

Marijana Milanović, Centar za osnovnu policijsku obuku, Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije

Marina Panić, Gimnazija Kraljevo

Marinela Šćepanović, Društvo defektologa Vojvodine, Novi Sad

Marko Šurlan, Medicinski fakultet, Beograd

Milijana Petrović, Srednja škola "17. septembar", Lajkovac

Milina Đorđević, Ripanj

Milja Zec, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Miloš Bajčetić, Medicinski fakultet, Beograd (predsednik UO)

Mirjana Kokerić, OŠ "Branko Radičević", Smederevo

Nada Stojičević, Elektrotehnička škola "Nikola Tesla", Pančevo

Neda Milić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Nedeljko Ostojić, DOBA Fakultet za primenjene poslovne i društvene studije Maribor PJ Beograd

Olgica Spasojević, OŠ "Petar Leković", Požega

Ratko Stanković, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Niš

Remzo Destović, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Novi Pazar

Sanja Rajčević, Stručna hemijska i tekstilna škola, Šabac

Slađana Galuška, OŠ "Sveti Sava", Beograd

Slavica Gomilanović, OŠ "Đura Jakšić", Oreškovica

Snežana Bisenić, Forum Media, Beograd

Snežana Vla, Centar za osnovnu policijsku obuku, Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije

Svetlana Čeganjac, OŠ "Nada Matic", Užice

Tamara Šura, Medicinski fakultet, Beograd

Tijana Augustinov, OŠ "Vuk Karadžić" i Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Uglješa Marjanović, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Verica Arula, OŠ "Branislav Nušić", Beograd

Vesna Bulatović, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Vesna Poleksić, Poljoprivredni fakultet, Beograd

Vladan Al. Mladenović, Gimnazija Aleksinac (član UO)

Vukica Stanojević-Momčilović, Tehnička škola "23. maj", Pančevo

Zoran Milojević, Ekonomsko trgovinska škola, Bor

Zorana Kovačev, Srednja škola, Novi Bečej

Živana Komlenov Mudrinski, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad (zamenik predsednika UO)


Članovi 2016. | Članovi 2015. | Članovi 2014.

Poslednja izmena: Friday, 3. November 2017., 23:16