Članovi udruženja

Ajsela Hadžiahmetović, OŠ "Selakovac", Novi Pazar

Aleksandar Pilja, Alfa BK univerzitet, Beograd

Ana Miletić, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Boban Marić, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Bojana Satarić, Srednja škola za ekonomiju, pravo, administraciju i turizam, Beograd

Branislav Bogojević, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Danijela Ljubojević, Fakultet za informacione tehnologije, Univerzitet Metropolitan, Beograd

Danijela Šćepanović, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Beograd (predsednik Skupštine)

Darko Krsmanović, JP Elektroprivreda Srbije

Dragan Žikić, Poljoprivredni fakultet, Novi Sad

Dragana Gojić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Dragana Prokin, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Jelena Stokuća, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Jugoslava Lulić, Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Katarina Aleksić, Zavod za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja, Beograd

Katarina Milutinović, Farmaceutski fakultet, Beograd

Katarina Veljković, Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac

Laslo Sentmartoni, Studentski Centar Evropa, Novi Sad

Marina Panić, Gimnazija Kraljevo

Milijana Petrović, Srednja škola "17. septembar", Lajkovac

Miloš Bajčetić, Medicinski fakultet, Beograd (predsednik UO)

Nedeljko Ostojić, DOBA Fakultet za primenjene poslovne i društvene studije Maribor PJ Beograd

Slobodanka Đenić, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Slobodan Trebovac, OŠ "Sveti Sava", Banja Luka

Snežana Mališić, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Snežana Marković, Šesta beogradska gimnazija, Beograd

Snežana Vla, Centar za osnovnu policijsku obuku, Sremska Kamenica

Stanko Radovanović, "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate, Beograd

Svetlana Čeganjac, OŠ "Nada Matic", Užice

Svetlana Štrbac-Savić, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd

Tatjana Serbez, Srednja tehnička PTT škola, Beograd

Tijana Augustinov, OŠ "Vuk Karadžić" i Tehnička škola "9. maj", Bačka Palanka

Uglješa Marjanović, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad

Vladan Al. Mladenović, Gimnazija Aleksinac (član UO)

Zoran Milojević, Ekonomsko trgovinska škola, Bor

Zvonko Gašparović, ETŠ "Mihajlo Pupin", Novi Sad

Živana Komlenov Mudrinski, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad (zamenik predsednika UO)

Žužana Danji, Studentski Centar Evropa, Novi Sad

+ još 1 anonimni Moodler   

 

Članovi 2018. | Članovi 2017. | Članovi 2016. | Članovi 2015. | Članovi 2014.

Poslednja izmena: Thursday, 5. December 2019., 10:13